Filomuz, yükleme ve boşaltma malları, hat besleme, istifleme, sipariş toplama ve yatay taşıma dahil olmak üzere çeşitli iç ve dış mekan operasyonları için uygun Elektrikli forkliftlerden oluşmaktadır.

Forklift Kiralama

Kapasite (ton olarak) – 1,5 ila 3,0

Yükseklik (metre cinsinden) – 3.0 – 6.0

Forklift Kiralama Hizmeti (SSS)

1. elektrikli forklift nedir?

Elektrikli forklift, şarj edilebilir endüstriyel piller veya harici güç aktarma yolları (tel, ray vb.) Kullanan içten yanmalı (IC) motor yerine elektrikli motorla çalışan bir forklifttir. … 3 tekerlekli forkliftler genellikle 4 tekerlekli makinelere göre daha manevra kabiliyetine sahiptir.

2. Farklı forklift türleri nelerdir?

Endüstriyel Erişimli Forkliftler, Endüstriyel Dengeli Forkliftler, Engebeli Arazi Forkliftleri, Endüstriyel Yan Yükleyici Forkliftler, Teleskopik Yükleyici Forkliftler ve Yaya Kumandalı Palet Kamyonları farklı forkliftlerdir.

3. Elektrikli forkliftler ne için kullanılır?

Elektrikli forklift (forklift, jitney, çatal kamyonu, forklift ve forklift) olarak da adlandırılır, kısa mesafelerde malzemeleri kaldırmak ve taşımak için kullanılan elektrikli bir endüstriyel forklifttir.

4. Kiralık forklift günlük olarak mı sunuluyor?

Bangalore’de kiralık forklift kiralamaları, kısa veya uzun vadeli bir proje olsun, ekipmanı ihtiyacınız olan süre boyunca kiralamanıza izin verir.

5. Depolar için mafsallı forkliftleri var mı?

Evet, depolar için kapalı forklift kiralayabilirsiniz.

6. Forklift kiralama ekipmanların kullanımı için eğitim sağlıyor mu?

Çoğu forklift kiralama, kiralanan ekipmanın kullanımı için genel eğitim verir.